Şartlar ve Koşullar - Görev yApp

Şartlar ve Koşullar

gorevyapp.com’a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı unutmayınız. Kayıt olan herkes sözleşmedeki şartları kabul etmiş ve onaylamış olur. gorevyapp.com sözleşmedeki şartları değiştirme hakkına sahiptir.

 

1- +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal site ve sosyal medya hesaplarına kesinlikle hizmet verilmemektedir.

 

2- Verilen görevler için yapılan yorum ve beğenilerden kesinlikle gorevyapp.com sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen görevi yapan veya görevi veren üyeye aittir.

 

3- Sosyal medya hesapları ve firmalar için yapılan yorumlar ve hizmetler bireysel üye bazında yapıldığından dolayı, görevlere verilen yorumlarda kanunlara ve nizama aykırı olanların görevleri onaylanmadığı gibi herhangi bir ödeme yapmama hakkı gorevyapp.com yönetimine aittir.

 

4- Multi hesap ile yapılan yorumların görülmesi, multi hesaplarlarla referans olunuduğu ve haksız kazanç elde edildiği, tespit edildiğinde gorevyapp.com yönetimi söz konusu hesapları kapatarak, haksız elde edildiği düşünülen kazançları ödememe hakkına sahiptir.

 

5- Yaptığınız görevlerin verilen görevlerle uyuşmaması durumunda gorevyapp.com yönetimi görevi reddetme hakkını elinde bulundurur.

 

6- Ödeme alabilmeniz için üyelik oluştururken cep telefonunuzun, ad ve soyadınızın ve ödeme alacağınız banka hesaplarının mutlaka adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde gorevyapp.com yönetimi ödemeyi gerekli düzenleme yapılana kadar bekletme hakkına sahiptir.

 

7- Üyelikler kişilerin şahıslarına kayıtlı veya birinci derecede yakınına kayıtlı cep telefonları ile yapılabilir. Üye olanlara üyelik için gerekli aktivasyon kodunu onaylayarak siteye giriş yapabilir ve SMS almak istemezseniz ayarlardan kaldırabilirsiniz.

 

8- Üye olunan hesaplar kesinlikle ikinci kişilere devredilemez, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz ve ikinci kişiler tarafından ödeme talebinde bulunamaz.

 

9- gorevyapp.com’da minimum ödeme talebi 10 TL. olarak belirlenmiştir. Alt limite ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Minimum ödeme talebinin altında ödeme talebinde bulunulamaz.

 

10- gorevyapp.com yönetimi ile ilgili şikayet veya istek talepleriniz için öncelikle sistemden “Destek Talebi” oluşturunuz. Destek talebi oluşturmadan farklı platformlarda hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı gorevyapp.com yönetimindedir.

 

11- gorevyapp.com yönetimine ait sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan yorumu yapan üye sorumludur.

 

12- 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

 

destek@gorevyapp.com

 

www.gorevyapp.com